Seizoen 2025

Het nieuwe seizoen is begonnen.

De afgelopen winter druk bezig geweest om de bedden klaar te maken. Zodra er geen (nacht)vorst meer te verwachten is kunnen we in een aantal cirkels gaan zaaien en kunnen de voorgezaaide tuinbonen de grond in.

De omheining is voorzien van nieuwe wilgentakken. Door de natte maanden zijn de meeste stekken goed geworteld. We zien al veel knoppen. Dat is een goed teken.

Lente in aantocht

Volop bloesem in de tuin, dit beloofd wat:-)

Winter onderkomen verstoord

Voorzichtigheid is geboden bij het omturnen van de compost hopen, vooral wanneer de winter nog niet echt voorbij is; dit jaar een salamander verstoord, gelukkig op tijd gezien en snel weer toegestopt! Eerder al een pad en een familie muizen wakker gemaakt…..nog een reden om te wachten met het openhalen van ons zelfgemaakte compost!